Slovenská univerzitná ešportová liga ponúka v letnom semestri variantu Masters a Open, zvýšené prizepooly a offline finále!

Slovenská univerzitná e-športová liga pokračuje svojou 6. edíciou, v letnom semestri uvidíme opäť ligu SUEL Masters - pre elitné univerzitné tímy a takisto SUEL Open - pre nenáročných hráčov. Práve hráči pocítia zásadné zmeny. Týkať sa budú finančných odmien a takisto formátu finále.

Nitriansky Autosalón ovládli ešporty – spoznali sme majstrov SR v hrách CS:GO, Brawl Stars a FIFA 23

Majstrovský víkend je za nami! Nitra ožila spojením dvoch unikátnych eventov. Po prvýkrát sme mali možnosť zažiť v Agrokomplexe Dr.Max Majstrovstvá SR v elektronických športoch a Autosalón Autoshow Nitra. Tisíce fanúšikov automobilov a hier si tak užili 4 dni plné skvelého programu a úžasných výkonov v herných turnajoch.

ASUS na výstave IFA 2022 - Vyskúšali sme si nový skladateľný Zenbook 17 Fold OLED

Poznáte ten pocit, keď sa na niečo naozaj dlho tešíte, no ono to nie a nie prísť? Či už je to nejaké podujatie, akcia, alebo v tomto prípade nový produkt. Hádam sa viete vžiť do našej kože, ako sa stupňovali očakávania, keď sa každú chvíľu objavila nejaká novinka, maličkosť, prípadne pikoška o pripravovanom novom produkte z dielne Asus. Zariadenie s názvom Zenbook 17 Fold OLED bolo ohlásené už začiatkom roka, no trvalo naozaj krutých osem mesiacov, kým sa pod naše nedočkavé ruky aspoň na chvíľu dostal funkčný skladateľný notebook, ktorý nastavuje smerovanie budúcich zariadení určených pre náročných používateľov s obľubou multitaskingu.

Ďalšie články...

  • 1
  • 2
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk