Acer Liquid Jade Primo

Acer, Liquid Jade Primo, 2016

  • Operačný systém: Windows
  • Šírka (v mm): 157
  • Výška (v mm): 76
  • Hĺbka/hrúbka (v mm): 8
  • Hmotnosť (v g): 150
  • Farba: Čierna
  • Orientačná cena (v €): 599
Acer Liquid Jade Primo

Privítajte novinku spoločnosti Acer! Liquid Jade Primo LTE patrí medzi najnovšie a najzaujímavejšie kúsky, ktoré k nám zamierili od tejto známej firmy. Rovnako ako jeho predchodcovia sa chváli výnimočným dizajnom, pretože je ľahký, tenký a jeho krivky z neho robia luxusný kúsok. A nielen dizajn, ale veľa našľapaných funkcií, precízne fotoaparát a naviac aj podpora LTE sa vryje pod kožu naozaj každému, kto očakáva od svojho mobilu nielen volanie a písanie správ. Kombináciou všetkých týchto faktorov dostanete za skvelý peniaz slušný a predovšetkým výkonný nástroj pre spracovávanie všetkých úloh.

Dominantou zariadenia je veľký 5,5 "AMOLED displej s FullHD rozlíšením. Ten poskytuje nádherne čisté a živé farby, pričom je chránený extra pevným a odolným sklom Gorilla Glass.

Skvelý foťák

So špičkovým fotoaparátom s rozlíšením 21 Mpx zaznamenáte všetky dôležité zážitky a okamihy v prvotriednej kvalite. S prisvetlením v zlých svetelných podmienkach napomáha dvojitý LED blesk. Video dokáže natočiť v rozlíšení až 4K. Na svoje si prídu aj selfie maniaci, pretože svojou kvalitou záznamu prekvapí aj predné 8 Mpx fotoaparát.

Neskutočný výkon

Liquid Jade Primo drží krok s najnovšie technológie, o čom svedčí aj jeho osadenie. Srdcom tohto fešáka je totiž extrémne rýchly 64 bitový procesor s šiestimi jadrami Qualcomm Snapdragon 808. Aby všetko šlapalo bez najmenších problémov, chrbát mu kryjú až 3 GB rýchlej operačnej pamäte, čím je zaistený plynulý chod aj tých najnáročnejších aplikácií.

Nebude sa prehrievať? Nie, nebude. Tento výpočtový výkon samozrejme potrebuje zodpovedajúce chladenie, ktoré je tu tiež efektívne riešené. Smartphone disponuje pokročilým systémom fungujúcim na báze kovových trubičiek, ktoré účinnejšie odvádza prebytočné teplo.

Z mobilu PC?

Znie to síce čudne, ale je to pravda. Tento telefón spolupracuje s funkciami Continuum Windows 10 , ktoré z neho po pripojení monitora, klávesnice a myši jednoducho vytvorí počítač. Môžete tak spúšťať niekoľko aplikácií súčasne alebo vytvárať a upravovať dokumenty MS Office, písať emaily a iné. Aj keď ste pripojení k displeju alebo monitora, môžete aj naďalej používať smartphone obvyklým spôsobom, ako napríklad vyzdvihovať telefónne hovory, písať SMS či kontrolovať všetky aplikácie. Nie je to len tak nejaký telefón!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

blog comments powered by Disqus

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk