• Hlavná stránka
  • Generation 144 - Delo v podaní Acer Predator Triton 17X pod stromček?

  • Vieme kedy bude vydaný prvý trailer na nové Grand Theft Auto

  • Modern Warfare 3 dostane v prvej sezóne masívne množstvo obsahu a zmenami prejde aj Warzone

  • Zaklínač 4 chce prekonať predchodcov a zároveň byť vhodným vstupom pre nováčikov

  • Xbox už rokuje s partnermi o vytvorení vlastného obchodu pre hry na smartfóny

  • Xbox Game Pass dostane v najbližších dňoch absolútne masívne množstvo hier

Generation 144 - Delo v podaní Acer Predator Triton 17X pod stromček?

Kalendár nesúci zhluk čísel s trojkou na konci si môže definitívne vydýchnuť. Vonku sa nám začínajú znižovať teploty, nech už je globálne otepľovanie akokoľvek nezastaviteľné a pre navodenie dokonalej decembrovej atmosféry nám ostáva už len dosypať trocha toho cukru, či už na vianočné koláče, alebo na cesty a chodníky. Posledný mesiac v roku sa tak nebudú riešiť žiadne zásadné vydania v zmysle videohier, ale naopak sa skôr spustí kolotoč rozdávania ocenení za už dávno vydané projekty.

ENDORFY Solum Voice S – malý mikrofón pre špeciálne úlohy

Ku koncu novembra predstavuje ENDORFY - globálna značka pre hráčov, tvorcov a technologických nadšencov - mikrofón Solum Voice S. Výrobca počítačových komponentov a príslušenstva smeruje túto novinku k užívateľom, ktorí očakávajú vysokú kvalitu zvuku a tiež jedinečný a pútavý dizajn. Mikrofón vyniká malými rozmermi a pohodlným ovládaním, ktoré je zaistené dotykovým tlačidlom na stlmenie, kolieskom na ovládanie citlivosti a výstupom jack pre slúchadlá. Solum Voice S je tiež kompatibilný so všetkými ramenami Endorfy pre mikrofóny, vďaka čomu je vhodný aj pre malé stoly.

RECENZIA: MSI MAG275CQRF-QD - Na momenty, pri ktorých sa každá snímka počíta

RECENZIA: MSI MAG275CQRF-QD - Na momenty, pri ktorých sa každá snímka počíta

Monitor je zrejme najdôležitejší doplnok k počítaču, pretože bez neho sa v podstate nedá používať (ak si odmyslíme pripojenie k televízoru). Dokonca aj priaznivci notebookov si často dokupujú externé monitory, ktoré okrem väčšej obrazovky zvyčajne poskytnú aj nejaké tie ďalšie výhody. Vybrať si zo zdanlivo nekonečnej ponuky ale ani zďaleka nie je jednoduché. Špecifikácií je množstvo, informácií o nich tiež a nie každý má čas a trpezlivosť venovať sa výberu monitora. Práve preto si dnes ukážeme schopného kandidáta vo vyššej strednej triede herných monitorov, ktorým je model MAG275CQRF-QD od technologického giganta MSI.

RECENZIA: Football Manager 2024 - Hra, ktorá vám každú jeseň ukradne sociálny kontakt

RECENZIA: Football Manager 2024 - Hra, ktorá vám každú jeseň ukradne sociálny kontakt

Športové manažérske hry milujem od 90. rokov, keď som k tomuto žánru prvýkrát pričuchol a venoval mu dlhé hodiny. Ani nechcem vedieť, koľko hodín života som v ňom strávil, no určite to nie je málo – a séria Football Manager nie je výnimkou. Vychádza už dlhočizné roky, pričom tvorcovia sa ju neustále snažia viditeľne zlepšovať a každučkým rokom je bližšie k vrcholu manažérskeho neba. Otázkou však je, či v tomto trende pokračuje aj novinka v podaní Football Manager 2024.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk